Zaposlenje

OGLAS ZA POSAO: Poslovni predstavnik / stručni saradnik za rad na terenu

Pharmacy & BIO d.o.o. Sarajevo renomirani proizvođač u oblasti proizvodnje biljnih preparata zbog proširenja proizvodnih kapaciteta  raspisuje oglas za prijem u radni odnos.

OGLAS ZA POSAO

Opis radnog mjesta: Poslovni predstavnik / stručni saradnika za rad na terenu za područje regije Tuzla (M/Ž)

Broj izvršilaca: 1

Uslovi:

Minimalno SSS (poželjno farmaceutske ili ekonomske struke i srodno)
✓Vozačka dozvola B kategorije
✓Radno iskustvo: 4 (cetiri) godine na istim ili sličnim poslovima
✓Poznavanje rada na računaru
✓Dinamična, samoinicijativna i timski orijentirana osoba

Opis posla:

  • Plasman biljnih preparata pod vlastitim brendom u apotekarski sektor,
  • Iniciranje razvoja i uvođenje novih te unapređenje prodaje postojećih proizvoda,
  • Praćenje i izvještavanje o svim relevantnim podacima sa terena,
  • Postizanje rasta i ostvarivanje ciljeva prodaje na temelju praćenja tržišnih kretanja,
  • Realizacija planova prodaje
  • Prepoznavanje tržišta u nastanku, svjesnost o smjenama novih proizvoda na tržištu i statusu konkurencije,
  • Građenje dobrih i uspješnih odnosa sa kupaca,
  • Održavanje volumena naplate.

Nudimo Vam:

  • Radni odnos i stimulativna primanja na platu
  • Prijavu na penziono i zdravstveno osiguranje
  • Rad na puno radno vrijeme uz probni period od 6 mjeseci
  • Rast plate proporcionalno ostvarenim rezultatima
  • Napredovanje u karijeri
  • Rad u ugodnoj admosferi
  • Službeni automobil
  • Službeni mobilni telefon
  • Službeni laptop
  • Mogućnost napredovanja u kompaniji

Ukoliko smatrate da ste Vi osoba koja ispunjava navedene uslove, svoje prijave sa biografijom koja sadržava i Vašu fotografiju, pošaljite putem e-maila: info@pharmacy-bio.ba. Oglas ostaje otvoren do 17. 11. 2022. godine. Samo kandidati koji uđu u uži izbor bit će kontaktirani.